2019

Inekafe (SK)

www.inekafe.sk

Slovenští Green day u nás na Bigbítu 🙂 Inekafe, to jsou vyprodané haly, 3,5 mil. shlédnutých klipů na youtube, 100tis prodaných desek a hlavně kapela, na které vyrůstala celá generace Českých a Slovenských teenagerů, zavítá 22.6 k nám do Křenovic. Od svého založení má Inekafe, pod vedením frontmana Vratko Rohoňa, na svém kontě řadu hitů, jako jsou : Ružová záhrada, Záverečná, Spomienky na budúcnosť, Špinavé objatie, Nevhodný typ. V roce 2018 oslavila kapela výročí 20 let od vydání prvního alba Vitaj! Můžeme se těšit na vynikající, energické vystoupení této punk-rockové legendy.

Kamil Střihavka &  Leaders!

V rockovém podání      www.strihavka.cz

Leaders! vznikli v roce 2007 pod vedením Kamila Střihavky, legendy české rockové scény. Od té doby odehráli přes 350 koncertů pro víc jak 150.000 diváků. Kamil Střihavka, člen beatové síně slávy a držitel ceny grammy v kategorii nejlepší zpěvák, působil během své bohaté hudební kariéry v mnoha hvězdných kapelách – Motorband, B.S.P, No Guitars!, Supergroup. Do jeho repertoáru patří hity jako Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť, Woo-Doo a další. Ty nejlepší i nejnovější pecky z repertoáru legendy české rockové scény Kamila Střihavky za doprovodu čtyř špičkových hudebníků si můžete užít letos i Vy na Křenovském Bigbítu.

AC/CZ (AC/DC revival)

www.acdcrevival.cz

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela, kritiky uznávaná, jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje téměř stovku koncertů a objevuje se na podiu s přední českou hudební špičkou. Během roku vystupuje na velkých motosrazech, městských slavnostech, soukromých akcích i samostatných koncertech. Kapela baví diváky nejenom v Čechách a na Slovensku, ale i v Německu a Polsku. Každé jejich vystoupení je nabité energií a hráči ze sebe vydávají vždy maximum, aby divákům přinesli zážitek z koncertu největší rockové legendy. Hlavním protagonistou tohoto seskupení je kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také členem populární skupiny Čechomor.

Aivn’s Naked Trio – typ Bigbítu!
www.aivnsnakedtrio.com

Intezivní kytarová pecka. ANT nepapouškují stará klišé. Na solidních základech postavili vlastní žánr, kterým baví bluesmany, rockery i milovníky kytarových parádiček. Poslední EP „LIVEO“ nahrála kapela za pár hodin komplet naživo. Přijďte posoudit, jak to kluci dávají z pódia.

Burlette

www.bandzone.cz/_98097.

Založení této Křenovské skupiny se datuje okolo roku 2000, kdy zbylí členové zaniklé kapely Nouzový východ ještě neměli chuť opustit muziku úplně. Postupně tak vznikala skupina s původním názvem Burletta. Poslední podoba sestavy už s aktuálním názvem skupiny BURLETTE je složena z těchto zkušených muzikantů: Leoš Spáčil zpěv/kytara, Ivo Cedivoda bicí, Radek Bednařík Basa, Bruno Magda kytara. Část  repertoáru  Burletty je k poslechu na Bandzone. Dovoluji si ocitovat osobní pozvánku frontmana kapely Leoše „ Štóny“ Spáčila: „Doražte si nás poslechnout na Křenovské Bigbít“.

Pořád stejně
https://bandzone.cz/poradstejne

Zbrusu nová brněnská pop-punková kapela POŘÁD STEJNĚ, která vznikla v lednu 2019. Její členové kapely mají bohaté zkušenosti s působením v předešlých kapelách, jako například Covers For Lovers, Fancy Foxx, Herkules atd. Za těch pár měsíců existence stihli natočit ve studiu pět pilotních songů a prezentovat se na několika koncertech. Syrový kytarový zvuk, nezaměnitelný zpěv a energie… to je POŘÁD STEJNĚ a s nimi vysoká hudební kvalita i na úvod  našeho festivalu.

Věřím, že i letošní program se Vám bude líbit a že si Bigbít 2019 skvěle užijete J

Na Vaši návštěvu se těší pořadatel, fotbalový klub SK KŘENOVICE z.s.

…………………… prostě bigbít…………

2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011